Ripple (XRP) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır

Bir anda yükselmesiyle, herkesin gözünü çevirip, satın almaya çalıştığı bir altcoindir. Son dönemlerde Dünya borsalarında en çok işlem gören altcoindir. 2017 yılının son dönemindeki atağı ile Dünya’daki tüm coinlerin kıramadığı rekoru kıran Ripple (XRP), yüzde 36000 oranında artış göstermiştir.

Ripple (XRP), ilk olarak 2012 yılında çıkmış ve asıl amacı ödeme ağı olan bir alt yapıya sahiptir. RippleNet olarak ilk tanıtımı yapılan sistem, sonrasın XRP adı altında bir coin olarak piyasalara sürüldü. Ayrıca Ripple, madenciliği yapılamayan bir coindir.

Ripple’nin bir diğer özelliği ise merkezinin bulunmasıdır. Özellikle bankaların tercih ettiği coinlerin başında gelen Ripple, ödeme ağı olarakta kullanılmaktadır.

Ripple (XRP) Nasıl ve Nereden Alınır?

Ripple’yi almak için öncelikle bulduğunu tüm cüzdan ve siteleri çok iyi araştırmalısınız. Çünkü bir çok Ripple cüzdanı, ilk satın alınan 20 XRP’yi kasasında sabit şekilde tutmak için kilitlemektedir. Bu 20 Ripple’yi malesef ki kullanamazsınız.

Bizim size Ripple alımı için önereceğimiz site ise yine Binance.com olaraktır.

Ripple alımı için neden Binance’yi seçmeliyim?

Binance, Ripple alım-satımlarında tutulması gereken, 20 XRP’yi kendisi karşıladığı için, işlemlerinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Bu da demek oluyor ki günümüz kurunda, 2,80 dolar civarında olan 1 Ripple ile ne kadar avantaj sağladığını görebilirsiniz.

Biz kesinlikle Binance.com’dan Ripple alımı yapmanızı öneririz.

Binanceye üye olmak için: https://www.binance.com/?ref=13765215 adresini kullanabilirsiniz.

Ayrıca,

En iyi yatırım coini hangisi? makalemizle yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Ripple’nin Yükselişi Durmuyor!

Ripple (XRP) Güncel Kur oranı

 

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir