Ripple Neden Düşüyor?

Son 3 gündür farklı hareketlilikler gösteren Ripple, bugün neredeyse dibe vurdu. 1,60 dolar seviyesine kadar gerileyen Ripple (XRP) akşam saatlerinde ise kendini toparlamaya çalışıyor. İkinci büyük kripto para olan Ripple’nin gün içindeki düşüşü, sahiplerini oldukça tedirgin etti.

Ripple Neden Düşüyor?

İnternette bir çok forumda ve haber sitesinde çıkan haber ise “Ripple Neden Düşüyor?” sorusu oldu. Bunun farklı sebepleri olabilirken, aslında sebep bir çok ülkenin düzenleme adı altında yaptığı açıklamalar ve hareketler sebep oluyor.

Toplamda 10 milyar üretimi olan bir kripto paranın bu seviyelerde olması bile oldukça güçken, Ripple’nin varoluş sebebinden dolayı bu yükselişleri normal karşılandı. Aslında böyle bir kripto paranın yüksek seviyelerde olması normal karşılanırken, bir anda dibe vurması da o kadar normal karşılanmalı.

Bankaların destek verdiği bir yapıda olsa da Ripple’yi bu inişli çıkışlı durumlarda oldukça sık göreceğimizinde habercisi olan bir durum. Bir diğer sebep ise 2 günlük kısa süre içerisinde kripto piyasasından çekilen sıcak parayıda sebep gösterebiliriz.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir