RaiBlocks (XRB) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

RaiBlocks (XRB) coin, son dönemlerde adından en çok söz ettiren coinlerin başında geliyor. XRB coin, işlem ve transfer sürelerini kısaltan, işlemlerden herhangi bir kesinti yapmayan kripto para birimidir. Anında transfer yapmayı hedefleyen RaiBlocks (XRB) bu hızlı işlem sonucunda herhangi bir kesinti de almayacak.

Blockchain altyapısına sahip olan RaiBlocks (XRB), kullanıcılar eş zamanlı işlem yapmasa da her şeyi en hızlı şekilde tamamlamayı hedefliyor. Şu ana kadar en hızlı işlem yapan coin olarak tanınan XRB, 1.7 GBlik veri ile 4.2 milyon civarında transfer yapmayı başardı.

Raiblocks (XRB) ayrıca kendi sitesinde Türkçe destekte veriyor. Bu sayede Türk kullanıcıların sistemi daha kolay anlamasına da olanak sağlıyor.

Şu anda KuCoin, BitGrail gibi kripto para borsalarında işlem gören, RaiBlocks (XRB) Şubat ayı gibi Binance.com’a da eklenecek. Bu sayede Dünya’nın en çok ziyaret edilen borsalarından birine daha dahil olmuş olacak.

RaiBlocks (XRB) Nasıl ve Nereden Alınır?

RaiBlocks, XRB adıyla bir çok coin borsasında işlem görmektedir. Binance üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. (YAKINDA)

Binance üyelik işlemleri için; https://www.binance.com/?ref=13765215

RaiBlocks (XRB) Güncel Kur Takibi

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir