Nucleus Vision (NCASH) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

Bugün itibariyle Binance borsasında işlem görmeye başlayan Nucleus Vision (NCash), bir anda tüm dikkatleri üzerine çekti. Anket yada oylamaya katılmadan direk olarak Binance borsasına giriş yapan tokenin ne kadar para ödediği bilinmezken, yatırımcıların akınına uğradı diyebiliriz.

Peki nedir bu Nucleus Vision (NCash)

Alışveriş yerlerinin (Market, mağaza, AVMler v.b. tüm ticari alanlar) müşterilerini tanımlamaya ve müşterilere en iyi hizmeti sunabilmeleri konusunda yardımcı olmayı amaçlayan bir sistemdir. IoT tabanlı, merkezsiz bir sistemde yürüyen NCash token, kullanıcılarının alışveriş deneyimlerini, sevdikleri ürünleri ve takip ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Tüm bunları yapmak için oluşturulmuş otomasyon sistemini tam anlamıyla irdeleyip, araştırdığımızda konu çok farklı yerlere de gidebilir. Hatta kendimizi kodlar üzerinde var olan bir Dünya kurabiliriz. 🙂

Alışveriş merkezlerine kurulması planlanan otomasyon sistemleri sayesinde, alışveriş yapanlar NCash tokende kazanabilecekler. Bu tokenler toparlanırken işletme sahipleri de müşterilerinin odak noktalarını çözmüş olacaklar. Bir dahaki ticaretlerinde daha kolay ve zevkli bir alışveriş imkanı sunabilecekler.

Nucleus Vision (NCash) tokenin kurucusu olan Abhishek’in en büyük hayali olan bu sistemi hayata geçirebilmesi için çok büyük fedakarlıklar yaptığı biliniyor. Çalıştığı işten ayrılan, eğitim hayatını askıya alma durumuna kadar gelen Abhishek, çalışmasının en büyük meyvesini direk olarak Binance borsasına girerek almış oldu diyebiliriz.

Nucleus Vision (NCash) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

Nucleus Vision token, NCash adıyla bir çok coin borsasında işlem görmektedir. Binance üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Binance üyelik işlemleri için; https://www.binance.com/?ref=13765215

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

One Comment on “Nucleus Vision (NCASH) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir