NEM (XEM) Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

2015 yılında piyasaya çıkan Nem (XEM) coin bir Blockchain ürünüdür. Nem’in kurulma amacı ise kendine özgü, özel ve farklı bir kaynak kodu oluşturmaya yaramaktadır. POI algoritmasını kullanan Nem, bu algoritmadan daha ilerideki sistemi ve çalışmayı hesaplayabilecek özelliğe sahiptir. Ayrıca kullanıcıların cüzdan hesaplarını kontrol etmeye yarayan ve bunların alım-satım oranlarına kadar inceleyen Nem, üstüne hesaptaki tutara göre ödüllendirme sistemini içermektedir.

Yapılan cüzdanın pratikliği, güvenliği ve kullanımı oldukça kolay ve sağlam yapılmıştır. Nem bu yüzden oldukça ilgi görmektedir. Ayrıca cüzdanınızdan gönderdiğiniz parayı anında karşı tarafa iletmeyi taahhüt etmektedir. Yani işlem hızı çok iyi seviyededir.

Son kullanıcıların isteklerini dikkate alarak hazırlanmış olan Nem coin, iki katmanlı güvenlik duvarına sahiptir. Bu güvenlik duvarı sunucu ve istemci olarak ayrışmaktadır. Kullanıcının güvenli ulaşımını sağlayan sistem, işlemlerinde en güvenli şekilde tamamlanabilmesini amaçlamaktadır.

NEM (XEM) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

NEM, XEM adıyla bir çok coin borsasında işlem görmektedir. Binance üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Binance üyelik işlemleri için; https://www.binance.com/?ref=13765215

NEM (XEM) Coin Güncel Kurunu Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir