Lisk (LSK) Coin Nedir? Nasıl Ve Nereden Alınır?

Lisk (LSK) coin, açık kaynak kodlu altyapıya sahip bir kripto para birimidir. Kullanıcıların bu vesileyle kendi uygulama ve çalışmalarını yapabilmesine olanak sağlayan bir sisteme sahiptir. 2016 yılının başlarında ortaya çıkan Lisk (LSK) coin, Node.js ile hazırlanmıştır. En çok ilgi gören ilk 20 coin içerisinde yer alan Lisk (LSK) coin, Ethereum’a da rakip olarak gösterilmektedir.

Lisk (LSK) kendi sitesinde de belirttiği gibi hedeflerinden birisi kullanıcıları merkezsiz bir sistemde çalıştırabilmek. Kendi uygulamalarını ve çalışmalarını bu yapıyla tamamlamalarını sağlamaktır. Kod, Dağıtma ve Kullanım koşullarına bakıldığında oldukça ilgi gören bir kripto para birimi olan Lisk (LSK), ETH ile de bazı değişkenlikler göstermektedir.

Lisk (LSK) coin, uygulamalarını yan zincirlerde depolarken, Ethereum direk ana zincirde uygulamaları tutmaktadır. Lisk uygulamaları sorunsuz çalıştırmak için sağlam zincirleri oluşturmak ister. Ethereum ise sanal bir makinada çalışma yapar. Ethereum’un bir sanal makinaya sahiptir. Lisk’te ise sanal makina yoktur, direk yan zincirlerle çalışmaktadır.

Lisk (LSK) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Lisk coin LSK adıyla Binance üzerinden satın alınabilmektedir.

Binance üyelik işlemleri için; https://www.binance.com/?ref=13765215

Lisk (LSK) Coin Kurunu Takip Etmek İçin Tıklayınız.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir