Ethereum Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı! 920 Dolar

Ethereum 3 Ocak itibariyle tüm zamanların rekorunu kırarak, 920 dolar seviyesini gördü. Uzun süredir desteklerin artacağı ve yükseleceği hakkında yapılan yorumlarda haklılık kazanmış oldu. Özellikle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, Ethereum’u desteklediğini açıklamasıyla birlikte, tırmanışa geçen sanal para birimi, bugün yeni bir rekor kırmış oldu.

Yükselişinin 2018 yılında devam etmesi beklenen Ethereum, Bitcoin’i yakalayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Ethereum’a Yatırım Yapılır Mı?

Ethereum bildiğiniz gibi farklı alt yapı ve sisteme sahip bir sanal para birimidir. Bunu Ethereum Nedir? isimli makalemizde sizinle paylaşmıştık. 2018’de artış göstereceğini ve daha iyi seviyelere geleceğini de paylaşmıştık.

Bilmenizi isteriz ki bazı istatistikler, gayet açık ve görülebilmektedir. Bu yüzden rahatlıkla söyleyebiliriz ki Ethereum hala yatırım yapılacak bir sanal paradır. Zaman ne gösterir bilinmez ama yılın ortalarında çok daha iyi yerlerde olacağı kesin.

Vladimir Putin gibi bir isimin bile Ethereum’u desteklediğini açıklaması, bu markanın ne kadar kaliteli olduğununda bir ispatı oluyor. Sizde değerlendirmelerini ve bütçe ayarlamalarını yaparak Ethereum’a merhaba diyebilirsiniz.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir