En İyi Yatırım Coini Hangisi?

Sizlere internet sitemizde en iyi analizleri ve haberleri vereceğimiz için söz vermiştik. Bu konumuzu yatırım tavsiyesi olarak görmeden ve bizim site sunduğumuz bilgilerin üstüne araştırma yaparak kendinize yön verebilirsiniz.

Geleceğin para birimi olan coinlerden şu anda toplam 1400’e yakın farklı isimde yer almaktadır. Farklı coin borsalarından temin edebileceğiniz bu sayının, yakın zamanda 2 katına çıkması beklenmektedir.

Biz sizlere şu anda var olan ve hareketlerini gözlemlediğimiz, çıkış yakalaması yakın coinlerden bahsedeceğiz.

Öncelikle şunda karar kılmalısınız; Büyük yatırımla standart bir gelir mi? Yoksa al-sat sistemi ile sürekli güncellenen ve iniş çıkış yakalamış coinlerle gelir sağlamak mı istiyorsunuz?

Biz sizlere al-sat sisteminden ziyade uzun vadede gelir sağlayabilecek coinlerden bahsedeceğiz. Bu bilerek konumuzu okumaya devam edebilirsiniz.

1- Bitcoin

Bitcoin, 2017 Kasım ayındaki büyük dalgalanmasının ardından, bugün içerisinde de 11 bin dolar seviyesine kadar çekildi. Bitcoin, ilk duyulan ve piyasası en geniş coin olduğu için en yakın sürede tekrar kendini toplayıp, yatırımcılarına güzel gelirler sağlayacaktır diye düşünüyoruz. Aşağıda Bitcoin’in geçmiş dönem hareketlerini de görebilirsiniz.

Bitcoin analizi Euro bazda size sunulmuştur.

Yukarıda görmüş olduğunuz Bitcoin’in son 1 aylık Euro analizidir.

Son 1 aylık dönemdeki dalgalanmanın sebepleri içerisinde, büyük yatırımcıların, küçük yatırımcıların elindekilere sahip olmak istemeleri, panik satışları ve sözde Bitcoin’in sahibi olarak bildiğimiz Avusturalya’lı iş adamının açıklamalarından kaynaklanıyor diyebiliriz.

Fakat 2018’in gelişiyle birlikte bunun önüne geçilmeyeceğini artık herkese göstereceğini düşünüyoruz.

2- Ethereum

Ethereum, Bitcoin’den sonra en büyük adımı atacağına inanılan ve büyük yatırımların yapıldığı sanal para birimidir. Son dönemlerdeki dalgalanmaları, Bitcoin’de de olduğu gibi farklı sebeplere dayansa da, 2018’de Ethereum’u da pek tutabileceklerini düşünmüyoruz.

Ethereum’un dalgalanmalarını aşağıdaki istatistiktede görebileceğiniz gibi, %20lere dahi varmayan oranlarda olduğunu unutmayın.

Ethereum kuru Euro olarak size sunulmuştur.

3- IOTA

IOTA, son dönemde beklenenin aksine oldukça düşük oranlara kadar geriledi. Fakat, aldığı yeni yatırımlar sayesinde 2018’in gözde coinlerin biri olacağı kesin.

Bosch, Siemens, Microsoft gibi Dünya devlerinin dahi yatırımı olan IOTA, 2018 yılında büyük çıkış yakalayabilir. 2018’de IOTA 15 dolar üstünü çıkabilme potansiyeli olduğunu düşünüyoruz.

IOTA kurumuz yine Euro olarak sunulmuştur.

4- XRP (Ripple)

Ripple, İspanya’nın en büyük bankalarından Santander’in de içinde bulunduğu oluşumun büyük bir yatırım ürünü diyebiliriz. Kısa sürede 0,22 cent gibi rakamlardan 2 doların üstüne ulaşmayı başaran bir coindir.

İstatistikleri büyük yatırımcıların dudağını uçuklatacak şekilde sürekli büyümeye endekslenmiş durumdadır. Ripple’de potansiyelini aşıp farklı seviyelere gelebilir.

Euro olarak baz alınmıştır.

Dört coin için de 2018 yılının büyük çıkış yılı olacağını düşündüğümüz için, oluşturduğumuz bu makalemizde de sizlere güzel fikirler vermeye çalıştık. Umuyoruz, yatırımlarınız doğru, kazancınız bol olur.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

2 Comments on “En İyi Yatırım Coini Hangisi?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir