CET Token Binance (BNB) Tokeni Kadar Yükselir Mi?

Twitter, Telegram ve farklı bir çok kripto para sayfasında son zamanlarda en çok karşılaştığımız sorulardan birisi; CET Token BNB kadar yükselir mi? Bunun cevabını farklı sebeplerle kıyaslama yaparak yorumlayabiliriz.

Borsanın Tokeni ile Yüzde 80 Kazanın başlıklı yazımızı okuyarak, CET token hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

CET token BNB karşılaştırması yapmamız için bazı kriterle uyuşmasa da zamanla bunların oturma ve denk duruma gelme ihtimali var.

BNB Token 195 milyon 972 bin adet total supply’e sahipken, CET token 10 milyar total supply’e sahip. Ancak BNB token ilk Binance piyasasına sürüldüğünde yüksek supply’e sahipti. Binance kendi borsa tokenini belli sürelerde burn ederek bu seviyelere indirmeyi başardı. Bu da büyük oranda fiyata yansıdı ve kullanıcılarına iyi paralar kazandırdı.

CET token ise yatırımcısına verdiği söz karşılığı Binance tokeni gibi her ay yakılıyor. Yüzde 20 oranında aylık olarak azaltılan CET token için, büyük kapsamlı burn yapılması planlanmaktadır. Yani supply karşılaştırması yapıldığında fiyata etki edecek oranda, kısa süre sonra burn çalışmalarını duyabilirsiniz.

BNB token yaptığı %50 fee masraflarını azaltın seçeneği, CET token içinde mevcut olduğu için kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Ayrıca Coinex borsasında 6 ay boyunca trade işlemleri tamamen ücretsiz. Tüm yaptığınız işlemleri bedavaya tamamlıyorsunuz.

Kullanıcı sayısı sebebi ve yatırım bazlı olarak BNB token geçirdiği süre bakımından çok iyi duruma gelmeyi başarırken, CET token ise henüz yolun başında. 9 Temmuz 2018 tarihinde 0,08 cent üzeriden işlem gören CET token, BNB token gibi adımlar atacağa benziyor ve bu sayede kısa sürede çok daha iyi rakamlara ulaşabilecek potansiyele sahip.

Borsanın kendine güveni ve kullanıcı rahatlığı sebebiyle kısa sürede oldukça fazla kullanıcıyı çekmeyi başardı bile. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz üye olmayı unutmayın. https://www.coinex.com/account/signup?refer_code=6yspn

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir