Bitcoin Daha Düşecek Mi?

Sosyal medya hesaplarında, borsa sitelerinde ve kripto piyasalarında en çok tartışılan konudur “Bitcoin Daha Düşecek Mi?” sorusu. Bu konumuzda da sizlere bilgimiz dahilinde soruyu cevaplamaya çalışacağız.

İstatistiklere baktığımızda aşağı yönlü var olan direnç noktalarının kırılması sonucu, Bitcoin’in daha da aşağılara inebileceğini yorumlayabiliriz. Tabi bu kesin olmamakla birlikte yatırımcılarında arzına bağlıdır. Bunun dışında Aralık 2017’de 800 milyar dolarları gören Kripto para borsası, 250 milyar dolara kadar geriledi. Bu da tüm kripto paraların seviyelerini düşürdü.

Bitcoin rekor seviyelerin ardından bir süre takılı kaldığı 12 bin dolar seviyelerinden, son olarak 6 bin dolar seviyesine kadar düştü. Bu aslında balinalarında büyük oyunlarından biridir diyebiliriz. Ayı sezonu dediğimiz bu bölümde büyük ilerlemeleri pek göremeyecek olsakta, sonuna yaklaştık diyebiliriz.

Bitcoin dahil olmak üzere elinizde tuttuğunuz tüm tokenlere sahip çıkarak, bu dönemde en zararsız şekilde çıkmaya çalışabilirsiniz.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir