Binance ile Hızlı Şekilde Altcoin Alın

Türkiye’deki coin borsa siteleri malesef ki bir türlü istenilen güveni, hızlılığı ve profesyonelliği sağlayamadı. Bu yüzden Bitcoin işine girmek isteyenler forumlardan, kaynaklar ve güvenilir siteler öğrenmek için oldukça zaman harcamaktadır. Bu başlığımızda sizlere Binance.com’dan kolay ve hızlı şekilde Bitcoin ve diğer tüm altcoinleri nasıl alabileceğinizi anlatacağız.

Binance.com 2-3 aşamalı güvenlik duvarları sayesinde de düşündüğümüzden de fazla güvenli diyebiliriz. Bu sayede hesaplarınızı daha güvenli ve online platformlarda barındırmanızı sağlamaktadır. Tabii ne olursa olsun, siz hesaplarınızı kişisel cüzdanlarınızdan başka yerlerde barındırmamaya özen gösterin. Binance.com hesabınızda hızlı al-sat işlemleriniz için belirli miktarlarda coin tutabilirsiniz.

Binance.com güvenli olduğu kadar farklı özellikleriyle de ilgi görmektedir. Unutmayın ödemeyi kredi kartı yada eft ile yapamıyorsunuz. Farklı bir internet sitesinden BTC, ETH yada Litecoin alarak binance.com cüzdanına aktarmalısınız. Farklı bir ödeme yapma yöntemi şu an için bulunmuyor.

Binance.com’a Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle aşağıda size vereceğim internet sitesine tıklayarak üye olun.

https://www.binance.com/?ref=13765215 adresine giriş yapın. Giriş yaptığınız yerde karşınıza çıkan “Register” ya da “Create Account” butonlarından birine basın.

Register bölümünde karşınıza çıkacak bölüm.

Yukarıdaki bölümde e-posta adresinizi yazın ve şifrenizi belirleyin. Ardından Referral bölümüne yukarıdaki gibi “13765215” yazınız. “I agree to Binance’s” butonuna tıklayıp, Register’e basarak devam edebilirsiniz.

Üyelik işlemlerinin ardından Binance.com’a para yatırma işlemimiz kaldı. Yukarıda söylediğimiz gibi sadece sanal paralarla Binance.com’a para yükleyebilirsiniz. Bunun içinde Türk Bitcoin borsalarını kullanabilirsiniz.

Binance.com’daki cüzdan adreslerinizi öğrenmek ve para yatırmak için, sağ üstte bulunan “Funds” menüsündeki “Deposit Withdrawals” butonuna basın. Karşınıza çıkan bölümde aşağıdaki gibi bir bölüm çıkacak.

Bu görmüş olduğunuz bölümde, hangi sanal parayla ödeme yapmak isterseniz, onun yanında bulunan “Deposit” bağlantısına tıklıyoruz.

Size örnek olarak ETH (Ethereum) bağlantısımızı gösterelim.

Yukarıda ETH Cüzdanına nasıl ulaşıldığını görebilirsiniz.

Bu şekilde tüm coinlerin cüzdan adreslerine rahatlıkla ulaşabilir ve Türk coin borsaları üzerinden bu adresinize ödeme yapabilirsiniz.

Peki BTC, ETH, Litecoin ile nasıl farklı altcoin alınır?

Binance.com’a para yatırma işlemini hallettiyseniz, şimdi farklı altcoinleri nasıl alabileceğinizi gösteriyoruz. Sitenin en üsttünde bulunan “Exchance” bölümünün altındaki “Basic” bağlantısına giriyoruz.

Size bu sayfada IOTA altcoinin nasıl alınacağını gösteriyoruz.

Detayları aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

Resimde etrafı siyahla çevrilmiş bölüm, sizin Türk coin borsalarından satın aldığınız coinle seçili olmalıdır. Çünkü o coinin kuruyla satın alacağız.

Kırmızıyla çevrili olan bölüm ise, bizim satın almak istediğimiz coini kolay şekilde bulmamızı sağlamaktadır.

Altta mavi ile çevrili olan bölüm ise, “Coin kuru (BTC’ye göre)”, Ne kadar satın almak istediğimizi belirten bölüm ve “Total” bölümünü içermektedir.

Mavi kısma ne kadar almak istediğinizi yazıp, Buy IOTA butonuna bastıktan sonra, size örnek olarak sunduğumuz altcoini almış oluyoruz. Sizde bu şekilde istediğiniz tüm Altcoinleri satın alabilirsiniz.

Binance.com Üyeliği için adres: https://www.binance.com/?ref=13765215

Binance Hesap Onaylama yazımızla, sizde hesabınızı onaylatabilirsiniz.

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir