Binance Hesabını Onaylatma ve Kimlik Doğrulama

Binance üyeliğini gösterdiğimiz bir önceki konumuzun devamı niteliğindeki “Binance Hesabını Onaylatma ve Kimlik Doğrulama” yazımızla sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Aslında Binance’deki onaylanmamış hesaplardaki günlük kullanım oranları bile bir hayli cömert. Günlük 2 BTC kullanım hakkına sahipsiniz. Bu da günün BTC kuruna göre ortalama 100 bin liralık bir işlem hacmini buluyor. Tabi bu işlemin sadece para çevirme olayıyla alakalı olduğunu düşünmeyin. İleride hesabınızda oluşacak problemleri çözme ve hızlı işlemler için oldukça önemli bir adımdır, hesap onaylama.

Hesap Onaylama İşlemine Başlayalım.

1. Hesap Ayarları

Öncelikle hesap bilgilerinizin bulunduğu “Account” bölümüne giriş yapmalısınız. Bu bölüme giriş yaptığınızda mail adresinizin yanında LV.1 ve “Unverified” yazacaktır. Biz bu LV. 1 bölümünü 2 yapmak için Binance.com a gerekli bilgi ve belgelerimizi göndereceğiz.

Binance.com Account bölümü bu şekildedir.

2. Kişisel Bilgileri Güncelleme

Yukarıdaki gibi Account kısmına giriş yaptıktan sonra, “Submit Verification Documents” butonuna tıklıyoruz ve hesap onaylama işlemimize başlıyoruz.

“Submit Verification Documents” butonuna tıkladığımızda açılan sayfa.

Yukarıdaki bölümde “International” seçeneğini seçerek, kişisel bilgilerimizi giriyoruz. Aşağıda bulunan “Country and Territory” bölümünü “Turkey” seçeneğinde bırakıyoruz. Passport ID kısmına ise kimlik kartınızla onaylama yapacaksanız, kimlik kart numaranızı giriyorsunuz. Ehliyet ile yapacaksanız Ehliyet numaranızı giriyorsunuz.

3. Belgeleri Yükleme ve Gönderme

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra, tüm bu belgeleri siteye yüklemek ve göndermek kalıyor. Bunun için ise yukarıda verdiğiniz numaraya bağlı olarak gerekli kartınızın fotograflarını, ön kısmı 1. kısıma, arka tarafı ise 2.kısıma gelecek şekilde yükleyin.

Unutmayın tüm görseller “jpg” olarak kayıt edilmelidir.

Resimleri yükleme bölümü

Bu görselleri de yükledikten sonra son olarak, Kimlik kartınız ve notla “Selfie” göndermeniz gerekiyor.

Yukarıdaki resim oldukça açıklayıcıdır diye düşünüyorum. Bir kağıt üzerine “Binance” ve “Günün tarihini” ekleyip, kimlik kartınızla birlikte Selfie yapıp, bu görseli gönderiyorsunuz.

Ardından tüm işlemleri tamamlayıp, sadece beklemek kalıyor. Binance kısa süre içerisinde hesabınızı onaylayacaktır.

Şu an en iyi Türk Bitcoin borsası olabilecek site: https://www.bitfeks.com/kayit?r=1kdi4

Binance.com sitesine Türk borsalarından para göndermek için üye olabileceğiniz site hakkında bilgi almak için makalemizi okumanızı tavsiye ederiz: http://www.oleey.net/binance-ve-diger-borsalara-nasil-para-gonderilir/

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir