Ambrosus (AMB) Coin Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

Ambrosus (AMB) coin merkezine insanı alan, güvenliği, kaliteyi, akıllı sözleşmeleri birleştirebilen bir sistemi olan ve yüksek teknolojiyi tabanına koyan bir altyapıya sahiptir. Ayrıca Ambrosus (AMB), dünyanın ilk güvenilir gıda ekosistemi adıyla anılmaktadır. Yani hedeflediği ana alan gıda sektörü diyebiliriz.

Yüksek teknolojiye sahip olan altyapısını en iyi şekilde oturtmak isteyen Ambrosus, çalışmalarını deneme anlaşmalarıyla yapıyor. Bu sayede hem gelişiyor, hem yeniliklerini canlı takip edebiliyor.

Kendine koyduğu hedef sektörü çok iyi seçen ve Dünya’nın ana ihtiyaçlarını kapsayan çalışmaları ile hızlı yükselebilecek coinler arasında yer alıyor. Gıda ve tıp dünyasının blok zincirinin ana noktası olmayı amaçlıyor. İsviçre merkezli Ambrosus (AMB), Birleşmiş Milletler tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca Ambrosus, Ethereum altyapısı ile üretilen coinlerdendir. Sensör sistemi, Blok zinciri protokolü, güvenli veri depolama, uygulamalar ve eklentileri ile oldukça gelişmiş bir yapıya sahip coindir.

Ambrosus (AMB) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Ambrosus coin, AMB adıyla Binance borsasında işlem görmektedir.

Binance üyelik işlemleri için; https://www.binance.com/?ref=13765215

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir