2018’de Patlama Yapacak Coini Açıklıyoruz!

Bugün sizlere 2018 yılında patlama yapması makul coini açıklamaya çalışacağız. Bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını bilmenizi istiyoruz. Yaptığımız inceleme ve bilgi alışverişleri sonrasında, bu coinlerin yükselme potansiyeline sahip olduğunu gözlemledik.

Nasıl mı?

Sizlere sunacağımız coinin kendi borsası olduğundan yükselme olasılığı oldukça fazla. Tüm coinleri bu coinin olduğu internet sitesinden satın alabiliyor ve sürekli alımlarda, bir şekilde şirkete ve coine destek vermiş oluyoruz. Bu sayede, ekstra yatırımlar bile almadan 2018’de patlama yapması muhtemel coin karşımıza çıkıyor.

Peki Hangi Coin?

Sizlere diğer konularda üye olmanız gerektiği, nasıl üye olabileceğiniz ve yatırım yapabileceğiniz coinler için internet sitelerini anlatırken, aslında bu coini sürekli gösteriyorduk. Çünkü bu coin Binance.com’a ait olan Binance (BNB) coinidir.

5 dolar seviyelerinden sadece 2 günde 13 dolar seviyelerine yükselen Binance (BNB) yıl sonuna kadar rahatlıkla 60-70 dolarları görebilir. Hiç bir yatırıma ihtiyaç olmadan, hiç bir reklam yapmalarına gerek olmadan, tüm Binance üyelerinin bir şekilde desteklediği bir coin olan BNB, bu sayede kısa sürede en iyi coinler arasında kendisine yer bulacaktır düşüncesindeyiz.

Ne kadarlık yatırım yapılmalı?

Binance borsasının kendi coini olan BNB’ye bütçenizi etkilemeyecek, diğer yatırımlarınızdan feragat etmeyeceğiniz şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Binance.com’a üye olmak ve BNB coinine sahip olmak için: https://www.binance.com/?ref=13765215

About admin

Coin dünyasını analiz ederek sizlere en iyi istatistik bilgileri sunmak için buradayız.

View all posts by admin →

One Comment on “2018’de Patlama Yapacak Coini Açıklıyoruz!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir